UAPOKER
Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы получать билеты на фрироллы Info

В лоббі GG відсутні фріролли.

sitrof
sitrof
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 недели назад. Оффлайн
На сайте: 2 года
Сообщения: 13

  В розділі "паролі на фріролли"  трапляються паролі на фріролли  GG, але в лоббі  GG  такі турніри я знайти не можу, їх там просто немає, ні в спеціальних ні в приватних. Пару днів назад бачив  олдин фріролл, але він виявився  турніром тільки для жінок, ну хочаб був у лоббі. Гадаю що мені обмежено доступ до такіх турнірів, але чому я їх не бачу? Можливо хтось має такі самі проблеми, або знає в чому причиа. 

 

 

 

 

 

 

 

 

, ,

sot956
sot956
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 5 часов назад. Оффлайн
VIP пользователь1-е место в приватном фриролле на Titan PokerПобедитель девяти приватников на PSПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет
Сообщения: 6840

Напиши в саппорт GG могут помочь.

cypripedium
cypripedium
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 день назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: 1-е место в приватнике на PokerStarsНаграда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 2 года
Сообщения: 355

А шукаю через поле пошуку не вибираючі приватні або спеціальні
66c462e2aba78_mceclip1.png
Можливо таким чином вийде?

ВолодимирП
ВолодимирП
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 6 часов назад. Оффлайн
VIP пользовательПереможець благодійного турніру для ЗСУНаграда: 1-е место в приватнике на 888poker1-е место в нашем приватном турнире на Colt PokerПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет
Сообщения: 3332

sot956 сказал:

Напиши в саппорт GG могут помочь.

Звертання до підтримки ggpoker.ua -зайва трата нервів та часуemoji_u1f4af.svg

 А по факту відсутності фріролів,то реєстрація не від усіх афілейтів дає доступ до них.Наприклад,якщо до появи ggpoker.ua був зареєтрований на  ggpoker.com або  переніс свій акаунт з покерка,то вище показаних приватних фріролів в лобі не буде.

vasilek151279
vasilek151279
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 3 часа назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 4 года
Сообщения: 1215

в мене їх ніколи і не було!!! щоб були фріхи треба було від якогось афілейту зарегатись!!!!

sitrof
sitrof
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 недели назад. Оффлайн
На сайте: 2 года
Сообщения: 13

Всім дякую за відповіді та поради.   Српобував спосіб cypripedium,  бачу лише турніри  FLIP жовтого коліру (жіночі).   Зарєеструвався на  GG сам без афілейту,  Фріроли були. В одному фріроллі виграв 2$ розкрутився, двічи вивів по 65$ тут через обмін. Поки були гроші на гру фріролли не цікавили, а зараз на балансі 0 шукаю фріхі а їх нема. Депати не хочу. Можливо через перекази фріролли заблокували.

sot956
sot956
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 5 часов назад. Оффлайн
VIP пользователь1-е место в приватном фриролле на Titan PokerПобедитель девяти приватников на PSПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет
Сообщения: 6840

ВолодимирП]</p> <p>[quote=sot956 сказал:

Напиши в саппорт GG могут помочь.

"..Звертання до підтримки ggpoker.ua -зайва трата нервів та часуemoji_u1f4af.svg.."

 - Был на старом ГГ перешел на новый ,то же не было некоторых игр и фрироллов в частности. Написал в саппорт, (кстати ответили ну очень быстро, без лишней воды. Что там насоветовали я точно уже не помню, но вроде что-то с верификацией связано было - не помню уже.). Как и кому саппорт отвечает сейчас- х.з. , но совсем недавно нужно было что-то порешать и снова ответили быстро и всё по-делу. Возможно это только у меня. Да, и от аффа я зареган или нет - не помню уже.

Пишите в саппорт - хоть что-то прояснится.

И конечно- удачи, мира!

zoolchek
zoolchek
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 недели назад. Оффлайн
Награда: 1-е место в приватнике на PokerMatch
На сайте: 6 лет
Сообщения: 158

Лучший вариант написать в тех поддержку и забанить аккаунт на века и не играть в этой помойке!

Кричалка наверх