UAPOKER
Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы получать билеты на фрироллы Info

Удаление модератором выложенных паролей

4Ace1987
4Ace1987
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 10 часов назад. Оффлайн
Победитель пяти приватников на 888poker
На сайте: 1 год
Сообщения: 1786

alneal сказал:

4Ace1987 сказал:

Kasius86 сказал:

4Ace1987, розстрільні списки сімей військовослужбовців вже склали? Ви ж чекаєте прихода русні, щоб звільнила Вас від утисків міфічних неонацистів. Ще й на форумі утискають. Можете ще список утискантів форума скласти... мало лі, а раптом.

 

 Ви при своєму розумі таке писати? Коли немає відповіді на мої питання які заганяють вас у глухий кут ви не можете нічого окрім того щоб придумувати якісь абсурдні звинувачування чи припущення ні чим не підкріплені. Побоялись би Бога, якщо ви в нього вірите звичайно.

Віталя ,ти б помовчав  за абсурдні звинувачування чи припущенняemoji_u1f603.svg

в цьому скрині чиста правда ,ні образ ні абсурдних звинувачень?

Якщо це все правда,питання-що ти на цьому форумі робишь, чи тобі приємно знаходитись разом з ублюдками.стукачами-кидалами,та питорами?

 

 Ви читали назву теми? Пишіть по темі, а не викладуйте незрозуміло що написане і не зрозумило ким, мабуть вам більше робити нічого аніж займатися дискредитацією мене? Так от хочу вам нагадати, що є ось така тема Кідала, телега alneal (uapoker.info) в якій вас звинувачують в крадіжці, мабуть вам краще займатися цим.

Антоха
Антоха
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 28 минут назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: 1-е место в приватнике на PartyPokerНаграда: 1-е место в приватнике на PokerStarsПобедитель одиннадцати приватников на 888pokerПобедитель трех приватников на Lotos Poker
На сайте: 15 лет
Сообщения: 9568

 Никогда этого не было и снова вот

Bulbash75
Bulbash75
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 9 часов назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: 1-е место в приватнике на 888pokerПобедитель нашего приватника на Lotos PokerПобедитель семи приватников на PS
На сайте: 9 лет
Сообщения: 1272

Нам нужны новые теории заговоров! Все старые уже стали былью... emoji_u1f92f.svgemoji_u1f602.svg

Олександр
Олександр
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 4 часа назад. Оффлайн
Всезнающий и всемогущий админ сайта
На сайте: 15 лет
Сообщения: 17724

Nekatchalov сказал:

Я извиняюсь , а зачем вылаживать пароли на покер - румы которые не работают в Украине ? Извините не хотел никого обидеть , просто интересно ?

Для алгоритмов гугла, которому важна полнота информации. 

Кричалка наверх