UAPOKER
Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы получать билеты на фрироллы Info

888 технічні проблеми

DVsport
DVsport
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 5 часов назад. Оффлайн
Победитель Honey фриролла
На сайте: 9 лет
Сообщения: 121

Привіт народ. Може хто-небудь допоможе вирішити проблему. На 888 після останього оновлення взагалі стало неможливо грати. Можу грати лише 1 стіл. Якщо відкрити другий стіл або навіть іконку на робочому столі  все зависає, я вже мовчу про інший рум відкритий чи іншу програму. Раніше користувався старою версією але зараз вона не встановлюється. Всі інші руми норм працюють. Може в когось була така проблема. Дякую

 


888poker
АлераВ
АлераВ
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 час назад. Оффлайн
На сайте: 3 года
Сообщения: 188

винда какая, железо?

DVsport
DVsport
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 5 часов назад. Оффлайн
Победитель Honey фриролла
На сайте: 9 лет
Сообщения: 121

АлераВ сказал:

винда какая, железо?

винда 10 , 64-разрядная , проц 1.10GHz,  оперативная память 8 Гб

vasiliyod
vasiliyod
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 23 недели назад. Оффлайн
На сайте: 1 год
Сообщения: 6

28,10,23 и сегодня не могу войти в рум. Пишет что возникла ошибка. Все могут войти?

 

npsss
npsss
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 22 минуты назад. Оффлайн
Награда: 1-е место в приватнике на PokerMatchПобедитель двух Honey фрироллов
На сайте: 6 лет
Сообщения: 473

vasiliyod сказал:

28,10,23 и сегодня не могу войти в рум. Пишет что возникла ошибка. Все могут войти?

 

Спробуй ввести логін та пароль заново вручну, можливо допоможе.

Sceptic1408
Sceptic1408
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 дня назад. Оффлайн
Победитель двух приватников на 888poker
На сайте: 8 лет
Сообщения: 72

Щоб не створювати нову тему запитаю тут. Після встановлення 888 з сайту і спробі відкриття клієнта з`являється таке вікно:

У мене віндовс 7, 32-розрядна. Виходить це клієнт для 64-розрядної? І звідки завантажити клієнт для моєї?

Nekatchalov
Nekatchalov
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 час назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 8 лет
Сообщения: 1004

Sceptic1408 сказал:

Щоб не створювати нову тему запитаю тут. Після встановлення 888 з сайту і спробі відкриття клієнта з`являється таке вікно:

У мене віндовс 7, 32-розрядна. Виходить це клієнт для 64-розрядної? І звідки завантажити клієнт для моєї?

Боюсь для твоей уже не разрабатывают версии . Тебе стоит задуматся не об версии для вмндовс 7, а об виндовс 10 для своего ноута

jeka24
jeka24
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 неделя назад. Оффлайн
На сайте: 11 лет
Сообщения: 44

такаяже фигня

Sceptic1408
Sceptic1408
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 дня назад. Оффлайн
Победитель двух приватников на 888poker
На сайте: 8 лет
Сообщения: 72

jeka24 сказал:

такаяже фигня

У підтримці 888 відповіли, що остання версія покерного клієнта лише для 64-розрядних систем. Я ще запитав щодо можливості грати турніри у браузерній версії, і відповідь була, що це залежить від того коли система це запропонує конкретному користувачу. Отже, хтось уже може грати турніри (фріроли) у браузерній версії? У мене доступні лише кілька турнірів по 11, 22, 55, 109.

Ins1t
Ins1t
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 31 минута назад. Оффлайн
Победитель трех приватников на 888poker
На сайте: 7 лет
Сообщения: 524

Sceptic1408 сказал:

У підтримці 888 відповіли, що остання версія покерного клієнта лише для 64-розрядних систем. Я ще запитав щодо можливості грати турніри у браузерній версії, і відповідь була, що це залежить від того коли система це запропонує конкретному користувачу. Отже, хтось уже може грати турніри (фріроли) у браузерній версії? У мене доступні лише кілька турнірів по 11, 22, 55, 109.

 

   Фріроли можеш грати у старої(древній, про яку всі забули, див. спойлер) весії. 
Турніри з байіом можна грати, але з ходом гри починає не коректно відображатися 
інформація в турнірному лобі.

Спойлер
Sceptic1408
Sceptic1408
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 дня назад. Оффлайн
Победитель двух приватников на 888poker
На сайте: 8 лет
Сообщения: 72

Я у ній і грав, але вчора почало писати: немає доступних турнірів, і все пусто. Я так розумію вона вже зовсім не працює, і я її видалив, спробував встановити нову, але нічого не вийшло. А що у тебе ще працює ця версія?

Ins1t
Ins1t
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 31 минута назад. Оффлайн
Победитель трех приватников на 888poker
На сайте: 7 лет
Сообщения: 524

Sceptic1408 сказал:

Я у ній і грав, але вчора почало писати: немає доступних турнірів, і все пусто. Я так розумію вона вже зовсім не працює, і я її видалив, спробував встановити нову, але нічого не вийшло. А що у тебе ще працює ця версія?

 

    У мене також на кілька днів пропадала сітка турнірів, зараз усе працює. Я граю і в старому, і в новому клієнтi, у мене W10x64, (якщо що)...

JekaSparrow
JekaSparrow
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 неделя назад. Оффлайн
На сайте: 10 лет
Сообщения: 684

Ins1t сказал:

Sceptic1408 сказал:

У підтримці 888 відповіли, що остання версія покерного клієнта лише для 64-розрядних систем. Я ще запитав щодо можливості грати турніри у браузерній версії, і відповідь була, що це залежить від того коли система це запропонує конкретному користувачу. Отже, хтось уже може грати турніри (фріроли) у браузерній версії? У мене доступні лише кілька турнірів по 11, 22, 55, 109.

 

   Фріроли можеш грати у старої(древній, про яку всі забули, див. спойлер) весії. 
Турніри з байіом можна грати, але з ходом гри починає не коректно відображатися 
інформація в турнірному лобі.

Спойлер

Класне було лоббі в старій версії. Досить довго воно було, та майже не змінювалось

Sceptic1408
Sceptic1408
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 дня назад. Оффлайн
Победитель двух приватников на 888poker
На сайте: 8 лет
Сообщения: 72

Ins1t сказал:

Sceptic1408 сказал:

Я у ній і грав, але вчора почало писати: немає доступних турнірів, і все пусто. Я так розумію вона вже зовсім не працює, і я її видалив, спробував встановити нову, але нічого не вийшло. А що у тебе ще працює ця версія?

 

    У мене також на кілька днів пропадала сітка турнірів, зараз усе працює. Я граю і в старому, і в новому клієнтi, у мене W10x64, (якщо що)...

В мене є інсталяційний файл до старого клієнта, але по ньому завантажити клієнт уже не виходить, видає якусь помилку. Можливо ти б міг завантажити папку зі старим клієнтом кудись на диск і дати посилання.

Ins1t
Ins1t
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 31 минута назад. Оффлайн
Победитель трех приватников на 888poker
На сайте: 7 лет
Сообщения: 524

Sceptic1408 сказал:

В мене є інсталяційний файл до старого клієнта, але по ньому завантажити клієнт уже не виходить, видає якусь помилку. Можливо ти б міг завантажити папку зі старим клієнтом кудись на диск і дати посилання.

 

  Папка <bin> старого клієнта тут→C:\Program Files (x86)\PacificPoker\bin Ти її видалив?

Sceptic1408
Sceptic1408
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 дня назад. Оффлайн
Победитель двух приватников на 888poker
На сайте: 8 лет
Сообщения: 72

Ins1t сказал:

Sceptic1408 сказал:

В мене є інсталяційний файл до старого клієнта, але по ньому завантажити клієнт уже не виходить, видає якусь помилку. Можливо ти б міг завантажити папку зі старим клієнтом кудись на диск і дати посилання.

 

  Папка <bin> старого клієнта тут→C:\Program Files (x86)\PacificPoker\bin Ти її видалив?

Так, нема нічого.

Ins1t
Ins1t
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 31 минута назад. Оффлайн
Победитель трех приватников на 888poker
На сайте: 7 лет
Сообщения: 524

  Якщо Ти видалив клієнта і завантажив останню версію нового, то там вже видалено частину 
файлів старого. Тобі так само треба завантажити ранню версію нового і повіху оновити до останньої.

   Стукнi сюда.

Sceptic1408
Sceptic1408
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 дня назад. Оффлайн
Победитель двух приватников на 888poker
На сайте: 8 лет
Сообщения: 72

Ins1t сказал:

  Якщо Ти видалив клієнта і завантажив останню версію нового, то там вже видалено частину 
файлів старого. Тобі так само треба завантажити ранню версію нового і повіху оновити до останньої.

   Стукнi сюда.

Зараз у мене немає ніякого клієнта. Новий я теж видалив, тому що він все одно не запускається. Це посилання на телеграм? Я ним не користуюсь.

Ins1t
Ins1t
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 31 минута назад. Оффлайн
Победитель трех приватников на 888poker
На сайте: 7 лет
Сообщения: 524

Sceptic1408 сказал:

Це посилання на телеграм? Я ним не користуюсь.

 

    Ну соррI, я з "облакамi" не дружу...

AirdropBoss
AirdropBoss
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 20 часов назад. Оффлайн
На сайте: 2 года
Сообщения: 88

Також така проблема була . Ввів вручну і все добре

Ins1t
Ins1t
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 31 минута назад. Оффлайн
Победитель трех приватников на 888poker
На сайте: 7 лет
Сообщения: 524

JekaSparrow сказал:

Класне було лоббі в старій версії. Досить довго воно було, та майже не змінювалось

 

   Не можу не погодитись. Складається враження, що проектуванням та дизайном
лобі i леїв займаються діти або чиїсь "м'які іграшки" далекі від покеру, якщо я помиляюся,

то гравців тупо гнобять...emoji_u1f60e.svg

Ins1t
Ins1t
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 31 минута назад. Оффлайн
Победитель трех приватников на 888poker
На сайте: 7 лет
Сообщения: 524

del

Кричалка наверх