UAPOKER
Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы получать билеты на фрироллы Info

Який покерний софт порадите? (HUD)

xrazor
xrazor
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 6 часов назад. Оффлайн
На сайте: 1 год
Сообщения: 69

Друзі цікаво яким покерним софтом користуєтесь бажано безкоштовним

Maestrovia
Maestrovia
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 4 недели назад. Оффлайн
Награда: 1-е место в приватнике на PokerStarsНаграда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 4 года
Сообщения: 131

Привіт, колись задавав те ж саме питання. Нажаль халяви мало, тому і софтами мало хто тут користується. Тут більшість фрірольщики і мікролімітчики ... 

xrazor
xrazor
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 6 часов назад. Оффлайн
На сайте: 1 год
Сообщения: 69

Maestrovia сказал:

Привіт, колись задавав те ж саме питання. Нажаль халяви мало, тому і софтами мало хто тут користується. Тут більшість фрірольщики і мікролімітчики ... 

 

Привіт, мені подобається PokerCopilot але вона платна нажаль щось в районі 99 долларів 

qawsed2
qawsed2
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 18 недель назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель 4-х приватников на 888poker
На сайте: 4 года
Сообщения: 2374

Caption (888 та пс) для баїнів до 3$ та до нл10 - безкоштовна.

 

H2N - хад з безкоштовною базовою версією.

Ins1t
Ins1t
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 3 дня назад. Оффлайн
Награда: Победитель пяти приватников на PokerStars
На сайте: 7 лет
Сообщения: 588

xrazor сказал:

Привіт, мені подобається PokerCopilot але вона платна нажаль щось в районі 99 долларів 

   Лицензия на год $24, або $3 месяц

xrazor
xrazor
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 6 часов назад. Оффлайн
На сайте: 1 год
Сообщения: 69

Не знаю я бачу ось це

АлераВ
АлераВ
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 неделя назад. Оффлайн
На сайте: 3 года
Сообщения: 217

для pokertracker есть вечный триал (гугл notrialhud), но там придётся на старой версии сидеть вроде

Ins1t
Ins1t
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 3 дня назад. Оффлайн
Награда: Победитель пяти приватников на PokerStars
На сайте: 7 лет
Сообщения: 588

xrazor сказал:

Не знаю я бачу ось це

    Сорри, беглым взглядом ошибочно прочел вопрос. С PokerCopilot не зннаком, сомневаюсь, что он того стоит.
    Судя по твоему вопросу, тебя вполне устроит HUD базы(бесплатно)H2N. Анализ игры тема отдельная.

xrazor
xrazor
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 6 часов назад. Оффлайн
На сайте: 1 год
Сообщения: 69

Це цікаво дякую спробую цей худ

almar
almar
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 49 недель назад. Оффлайн
На сайте: 49 недель
Сообщения: 1

Моя підбірка для кешу.

1. H2N - маст хев. Звичайно бажано все ж з EDGE підпискою, бо в ній доступні шоудауни і range research. Але навіть безкоштовна версія краща за інші трекери, то ж можна користуватися і нею, але при цьому в якийсь один місяць варто взяти підписку і зробити range research по тим ситуаціям, що тебе цікавлять (заздалегідь продумай ці ситуації). Напевно покупка H2N дала мені найбільший буст в грі. Мінус програми - незручні звіти, тож для аналізу своєї гри вона підходить менше, ніж Holdem manager чи Poker tracker, але для HUDу їй рівних не має.

2. Flopzilla pro. Саме про версія, бо є куча фішок для більш глибокого аналізу гри, аніж просто взнати еквіті своєї руки. Тут є і матриця еквіті, по якій можна аналізувати весь свій рейндж, щоб побудувати діапазони захисту для всього рейнджа, і графік еквіті, по якому можна аналізувати перевагу в натсах, і діаграми, і т.д. Ця програма коштує своїх 25$

3. GTO wіzard, безкоштовний функціонал. Для вивчення префлопу. Що його вирізняє від звичайних префлоп чартів, так це те, що для кожної руки показує EV дії, де можна побачити, яка рука наприклад колиться в плюс, а яка в 0, і від рук, що граються в 0, можна і відмовитись спочатку. Ну і одну раздачу можна в день розібрати по ГТО, хоча до цього треба з розумом підходити на мікролімітах.

Ну і можна ще згадати: pokeriq - безкоштовний тренажер префлопу, GTO+ - найдешевший повноцінний солвер (якщо вже захочеться вивчати ГТО)

Skripka
Skripka
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 39 недель назад. Оффлайн
На сайте: 2 года
Сообщения: 97

АлераВ сказал:

для pokertracker есть вечный триал (гугл notrialhud), но там придётся на старой версии сидеть вроде

Теж користувалася давно. Тре до нього скачати trashreg й раз в місяць видаляти два файли. В інтернеті можна про це знайти детальніше.

АлераВ
АлераВ
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 неделя назад. Оффлайн
На сайте: 3 года
Сообщения: 217

Skripka сказал:

АлераВ сказал:

для pokertracker есть вечный триал (гугл notrialhud), но там придётся на старой версии сидеть вроде

Теж користувалася давно. Тре до нього скачати trashreg й раз в місяць видаляти два файли. В інтернеті можна про це знайти детальніше.

раз на 2 тижні:)

Кричалка наверх